close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
دانلود کتاب آموزش نرم افزار Catia

دانلود کتاب آموزش نرم افزار Catia

کتیا CATIA یک نرم‌افزار طراحی، مهندسی و ساخت به کمک رایانه است که توسط شرکت Dassault System تولید شده‌است. امروزه از این نرم افزار در ایران بیشتر جهت طراحی قطعات مختلف، نقشه کشی، مهندسی معکوس، طراحی قالب و ماشینکاری استفاده می‌گردد.

ابتدا برای کاربرانی که با نرم افزار CATIA آشنایی ندارند باید عرض کنم که کتیا یک نرم افزار حرفه ای برای طراحی قطعات در صنایع هوافضا ، خودروسازی ، دریائی و  … می باشد . به بیان ساده تر شما با کتیا محصول خود را میتوانید به بهترین شکل ممکن ترسیم کنید و اطلاعات آن را با دیگران به اشتراک بگذارید .از این رو استفاده از نرم افزار CATIA در صنایع مختلف کاربرد بسیاری پیدا کرده و ما را بر آن داشته تا کتاب آموزش CATIA را به صورت PDF برای علاقمندان به این نرم افزار آماده و در اختیار شما کاربران همیشگی قرار دهیم . امیدواریم با استفاده از  نرم افزار کتیا ، ایده های خود را به واقعیت نزدیک تر کنید .

لینک دانلود یک:download

لینک دانلود دو:download

رمز فایل:www.iranmanufacturing.rozblog.com

منبع:مهندسی مکانیک ساخت و تولید

QRCode

  


برچسب ها : catia آموزش نرم افزار, آموزش CATIA, آموزش catia v5, آموزش طراحی با نرم افزار CATIA, آموزش طراحی با نرم افزار فارسی, آموزش طراحی با نرم افزار کتیا, آموزش کتیا, دانلود کتاب آموزش CATIA, دانلود کتاب آموزش نرم افزار CATIA, دانلود کتاب آموزش کتیا, دانلود کتاب آموزشی, کتاب catia فارسی, کتاب آموزش CATIA, کتاب آموزش نرم افزار catia, کتاب آموزش کتیا, کتاب آموزش کتیا v6, کتاب آموزش کتیا فارسی, کتاب فارسی نرم افزار catia, کتاب فارسی کتیا, کتاب آموزشی نرم افزار طراحی,